" />
Havalandırma,Isıtma,Soğutma Ve Klima Sistemlerinde Çözüm Ortağınız...
Bize Ulaşın: +90 (212) 916 17 18 | info@investgyo.com

Klima Santralleri ve Elektrostatik Filtre

Anasayfa / Klima Santralleri ve Elektrostatik Filtre
 • Klima Santralleri

  Klima Santralleri 1.500 m³/h ile 100.000 m³h debileri arasında 18 değişik boyutta standart olarak üretilmektedir. Isıtma, soğutma, havalandırma,nem alma,nemlendirme,hava kalitesi yükseltme,ısı geri kazanımı sağlamak için hijyenik,konfor ve endüstriyel alanlara hitap etmek maksadı ile üretilmektedir. İstenildiği takdirde daha yüksek kapasitelerde de üretilmektedir. Kullanım alanları; AVM,ilaç, hastane,fabrika,sinema,otel,okul,üniversite,depo, antrepo,matbaa, lokanta, büro, Kafe, sanayi vs. tesislerinde, havalandırma, ısıtma, soğutma ve nemlendirme amacıyla kullanılmaktadır.
 • Hijyenik Klima Santralleri

  Hijyenik Klima Santralleri septik ve aseptik konumlu hava sirkülasyonu gereken mahallerde, hava kalitesini artırmak, hassas bir şekilde ısıyı dengelemek, nem kontrolünü sağlamak ve mikro klima iklim koşulları oluşturmak amacıyla tasarlanmıştır. Kullanım alanları; ameliyathaneler, yoğun bakım üniteleri, enfeksiyon odaları, tıbbı laboratuvarlar, nano teknolojik araştırma ve geliştirme yapılan merkezler, uzay, havacılık ve gıda sektörü gibi hassas noktalarda kullanılmaktadır.
 • Elektrostatik Filtre

  Hava kirliliği kontrolünde düşük basınç kaybı ile yüksek verim Diğer filtre türlerine göre daha düşük enerji tüketimi, düşük yedek parça maliyetleri ve minimum bakım gereksinimlerinden dolayı tercih edilen elektrostaik filtreler işletme maliyetlerini azaltarak yüksek verim sağlamaktadır. Tozlu gazın önüne engel konulmadan toz tutma işleminin gerçekleştirildiği Elektro filtreler, sıcaklığı ve rutubeti yüksek olan tozlu gazların tozundan arındırılmasında etkin olarak kullanılabilmektedir.
 • Sulu Sistem Filtre

  Köfte, Balık, Izgara ve yemek pişirme emiş davlumbazlarında koku tutucu olarak kullanılmaktadır. Ayrıca toz tutma özelliği olduğu için birçok alanda kullanılabilir.
 • Metal Yağ Tutucu Filtre

  Mutfak davlumbazları, Sanayi mutfak aspiratör ve bacalarında yağtutucu filtre olrak kullanılır. Aluminyum, galvaniz saclardan ve metal çerçeve kullanılarak temizlenebilir. Özel metal örgü iç malzemesi sayasinde yıkanarak temizlenebilir.
 • Kaset Filtre

  Zig-Zag kaset filtreler, havalandırma sistemlerinde ön ve ana filtre olarak kaba ve ince toz taneciklerinin tutulmasında kullanılır. Duvar ve kanal tipi modelleri vardır. Katlanmış filtre yüzeyi, panel filtrelere göre daha büyük filtrasyon alanı oluşturur.Toz tanecikleri, katlanmış filtre yüzeyine daha çok nüfus eder ve düşük hava direncinde yüksek toz tutma kapasitesi sağlar.