" />
Havalandırma,Isıtma,Soğutma Ve Klima Sistemlerinde Çözüm Ortağınız...
Bize Ulaşın: +90 (212) 916 17 18 | info@investgyo.com

Aspiratör ve Fanlar

Anasayfa / Aspiratör ve Fanlar
 • Hücreli Aspiratörler

  Hücreli Aspiratörler 500 m³/h ile 100.000 m³h debileri arasında 18 değişik boyutta standart olarak üretilmektedir. İstenildiği takdirde daha yüksek kapasitelerde de üretilmektedir. Hücre panelleri 25 mm veya 50 mm kalınlığında taş yünü, Cam yünü ve poliüretan ile kaplanmıştır.
 • Kanal Tipi Karma Akışlı Fanlar

  Kanal tipi karma akışlı fanlar, yüksek hava debisi, iyi basınç ve düşük ses seviyesi istenen kanallı havalandırma sistemleri için en ideal fanlardır. Hava kanallarına, ihtiyaç duyulan her pozisyonda direkt olarak monte edilebilirler. kanal tipi karma akışlı fanlar; mutfak, banyo, çamaşırhane, kuru temizleme, ofis, büro, toplantı salonu, çalışma odası, kütüphane, iş yerleri, mağaza, restoran, kafe, bar, tiyatro salonu, sinema salonu, depo, atölye, laboratuvar v .b. gibi konut, ticari veya endüstriyel mahallerin kanallı havalandırma tesisatlarında kullanıma uygundur.
 • Salyangoz Fanlar

  Salyangoz fanlar yüksek verimli hava emişi sağlamak için sanayi alanlarında yağlı tozlu dumanlı hava emişini sağlamak için kullanılmaktadır. Kullanım şekline göre direk akuble yada kayış kasnaklı şekilde çalışır. Salyangoz tip fanlar alçak. Orta ve yüksek basınçta ve salyangoz, kare ve kayış kasnaklı şekilde üretimi yapılmaktadır.
 • Seyrek Kanatlı Ve Sık Kanatlı Fanlar

  Genellikle klima santrallerinde, hücreli egzost aspiratörlerinde, fancoiller ve yerden tasarruf ile kullanım kolaylığı gereken yerlerde tercih edilirler. Kendinden motorlu oluşları nedeniyle kompakt boyutludur. Monofaze motorlar hız anahtarı ile kullanıma imkân sağlar.
 • Isı Geri Kazanım Cihazı

  Isı Geri Kazanım Cihazları taze hava gereksinimi duyulan mahallerde enerji tasarrufu sağlamak amacı ile üretilen cihazlar olup, 500 m³/h - 4000 m³/h hava debisi aralığında üretilmektedir Kullanıldığı alanlarda ortamın taze hava ihtiyacını karşılar, kışın yoğurmaların önüne geçer. Isı geri kazanımla havalandırma sistemi toz ve mikroskobik toz böceklerinin ortamdan uzaklaştırılması yoluyla astım ve alerji tedavisine yardımcı olur. Derslik, yatakhane gibi kalabalık ortamların taze hava ihtiyacını % 72’ye varan enerji tasarrufu ile sağlar.